بهترین کارکنان ، پرستاران و متخصصان برای درمان اثربخش

تهران فرمانیه
خیابان مهدی زاده پلاک 9

02122697906 – 8
02122698407

ساعات کاری
شنبه - جمعه: 23.59 - 00:00

خدمات پرستاری پارسیان آوید

 

خدمات پرستاری در منزل در کل برای سه گروه ارائه می شود پرستار بیمار، پرستار سالمند، پرستار کودک که برای دریافت این خدمات می توانید با تماس و ارتباط با کارشناسان درخواست خود را ثبت نمائید تا بهترین خدمات را دریافت نمائید.

خدمات پرستاری
تخصصهای ما

خدمات پرستاری در منزل

ارائه خدمات پرستار کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار به طور تخصصی را از مرکز پارسیان آوید بخواهید.

 
 

 

 

پرستار بیمار

برای استخدام پرستار بیمار برای بیماران عزیز می توانید به طور رایگان با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمائید تا با تجربه ترین و حرفه ای ترین پرستار را برای ارائه خدمات اعزام نمایند.

پرستار سالمند

ارائه خدمات پرستار سالمند برای سالمندان عزیز توسط پرستاران صبور و حرفه ای را می توانید تنها با یک تماس با کارشناسان مرکز پارسیان آوید و دریافت مشاوره رایگان و دریافت نمائید.

پرستار کودک

کودکان از حساس ترین گروه ها می باشند که باید توسط افراد خبره و با تجربه کافی نگهداری و مراقبت شوند که این خدمات را می توانید از ما و مشاوره رایگان با کارشناسان دریافت نمائید.

مشاوره رایگان

02122697906 – 8
02122698407

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

درباره پرستار کودک

پرستار کودک

پرستار کودک

در مطلب پیش رو نکاتی را به شما می گوئیم که حاصل چندین سال تجربه و آموزه های کارشناسان در مرکز پارسیان آوید می باشد و شما را در یافتن بهترین پرستاران کمک خواهد کرد.

در عصر حاضر خانواده ها به دلایل متعددی از جمله شاغل بودن هر دو والد توان و زمان رسیدگی کامل به دلبند شان را ندارند، پس مشکلاتی را برای خانواده ها بعد از تولد نوزاد بروز خواهد داد.

بنابر این مسائل بوجود آمده خانواده ها در چندین سال اخیر به استخدام پرستار در منزل رو آورده اند.

ولی همیشه این نگرانی همراه خانواده ها است که چه مرکز پرستاری مناسب این خدمات می باشد تا نحوه مراقبت از کودکان را به خوبی بدانند.

پس انتخاب کردن شخصی قابل اطمینان و مورد اعتماد که بتوانیم فرزند مان را به آن بسپاریم بسیار حائز اهمیت است.

پس برای این مورد باید از مراکز معتبر تائید شده توسط مراکز دولتی در این باره مشورت بخواهید.

بنابراین در بخش های بعدی خصوصیات و وظیفه این شرکت های خدمات پرستاری را خواهیم گفت.

ویژگی پرستار کودک

خدمات کودکی که ارائه می گردد دارای یکسری از ویژگی های خاصی می باشد که از مهمترین آنها می توان به صبور بودن نیرو، نداشتن سوء پیشینه نیرو، منظم بودن، میزان سواد مربوط با نیاز خانواده و حرفه ای و خبره بودن در این شغل اشاره نمود.

 • برگزیدن مرکز و موسسات معتبر تائید شده: منظور از این مورد خدمات گرفتن از مراکزی می باشد که دارای مجوزات لازم از مراکز زیر صلاح در این حرفه می باشد تا هم قابل اعتماد و هم معتبر می باشد.
 • رشته تحصیلی نیرو: بهترین گزینه برای کودک می تواند فردی باشد که رشته آن روانشناسی و یا کودک یاری و کلا رشته های مرتبط با کودک باشد به دلیل اینکه این افراد نحوه صحیح برخورد، بازی و … مرتبط با کودک را می دانند و به درستی با کودک رفتار و صحبت می کنند.
 • سن مناسب دیگر فاکتور ضروری که می تواند موثر باشد سن پرستار می باشد که باید تعادل در آن حفظ شود به این دلیل که پرستار بسیار جوان تجربه کافی در موارد مختلف را ندارد و پرستار مسن توانایی لازم برای کنترل در مواقع ضروری را ندارد به عنوان مثال حوصله بازی کردن با کودک، جابجایی کودک و صحبت کردن با کودک را نداشته باشد.

مناسبترین بازه سنی در این شغل بین 28 تا 38 می باشد.

وظایف پرستار کودک

خدمات دادن به کودکان در هر سنی با دیگری متفاوت است.

برای کودکان تازه متولد شده تا دو سال وظایف پرستار تعویض پوشک کودک، تعویض لباس های او، حمام کردن کودک می باشد.

کودکان زیر یک سال همگی دارای محدودیت در تغذیه می باشند و تهیه غذا مناسب مانند سوپ و غذاهای نرم از جمله وظیفه های پرستار است.

اموری که باید برای کودکان بالای دو سال انجام بدهند حمام بردن کودک، تعویض کردن لباس ها، اموزش اجابت مزاج و دستشویی بردن او و تغذیه او می باشد.

این نکته را نیز بدانید که کودکان با افزایش سن فعالیتشان و شیطنت های آنها نیز بیشتر می شود و باید در لحظه مراقب آنها باشند تا مشکلی برایشان رخ ندهد و زمین نخورند.

دیگر وظیفه پرستار کودک آموزش های لازم رفتارهای مناسب و صحیح اجتماعی، نحوه صحبت کردن، خواندن کتاب مناسب سن کودک و بازی های فکری و آموزشی و هیجانی برای کودکان است.

موارد و نکات ضروری برای والدین:

 • باید فهرستی از غذاها، داروها و یا هر چیزی که کودک شما به آنها حساسیت دارد لیستی را تهیه نمائید و در اختیار پرستار قرار دهید و اگر دارو استفاده می نماید باید نحوه و زمان استفاده را یادداشت نمائید.

 • محل تمامی انشعابات گاز، برق، آب و جعبه کمک های اولیه و تمامی مکان های ضروری را به پرستار گفته شود تا در مواقع اضطراری سریعا اقدام کند.
 • لیستی از شماره های ضروری برای پرستار تهیه نمائید که این لیست باید شامل تلفن های امداد رسان ی مانند اورژانس، پلیس و … و همچنین تلفن اشخاص آشنا و نزدیک و همچنین همسایه ها را برای پرستار تهیه نمائید.
 • دوربین مدار بسته: اگر فرزند تان زیر 3 سال می باشد و برای او پرستار استخدام نموده اید چون توان صحبت کردن ندارند و نمی توانند کارهای پرستار را توضیح بدهند حتما باید دوربین نصب کنند تا در روند مراقبت نظارت کافی را داشته باشید تا در موارد ضروری نیازی به بحث و گفتگو نداشته باشید.
 

خدمات پرستاری پارسیان آوید

جهت سفارش خدمات پرستار بیمار، پرستار سالمند، پرستار کودک خود فقط کافیست  با ما تماس حاصل فرمایید پارسیان آوید همراه همیشگی شما.

 021-22697906 – 8 شماره تماس 

درباره پرستار سالمند

پرستار سالمند

در مطلب پیش رو نکاتی را به شما می گوئیم که حاصل چندین سال تجربه و آموزه های کارشناسان در مرکز پارسیان آوید می باشد و شما را در یافتن بهترین پرستاران سالمند کمک خواهد کرد.

سالخوردگان به دلیل افزایش سن شان که امری طبیعی می باشد نمی توانند نیاز ها و کارهای شخصی شان را درست و به تنهایی انجام بدهند.

تنها بودن سالمندان و فعالیت نداشتن به میزان لازم مشکلات جسمی و روحی را برای آنها ایجاد خواهد کرد.

اینجا است که ما پیشنهاد می کنیم از خدمات پرستاری ارائه شده از مراکز معتبر را در برنامه خود قرار بدهید.

این خدمات ارائه شده برای سالمندان نیز دارای ویژگی هایی می باشد که برای شما خواهیم گفت.

ویژگی های پرستار سالمند

برای پرستار سالمند ویژگی هایی را باید پرستاران داشته باشند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه بدهند.

 • آشنا بودن به بیماری های این سنین: در سنین سالمندی یکسری بیماری ها هستند که در اکثر آنها مشترک می باشد که پرستاران باید آنها را بشناسند این بیماری ها از قبیل آلزایمر، فشار خون بالا و یا پوکی استخوان می باشند.

پرستاران باید به طور مدام سلامتی سالمند را کنترل نمایند این کنترل شامل کنترل فشار خون با استفاده از دستگاه فشارسنج و انجام ورزش های مناسب و تهیه غذاهای مناسب آنها، خواندن کتاب های مختلف برای سالمندانی که هوشیاری لازم را دارند تا مغزشان درگیر شود تا از آلزایمر و پوکی استخوان جلوگیری نمائید.

 

 • ابراز مهربانی و داشتن رحم با سالمند: سالمندان به خصوص آنهایی که به تنهایی زندگی خود را سر می کنند دوست دارند تا با آنها با مهربانی رفتار شود و در برابر اخلاق ها و رفتارهای آنها با رحم برخورد شود.
برای مثال زمانی که سالمندان در برابر داروها مقاومت نشان دادند و آن را نخوردند و رفتارهای نامناسبی را نشان دادند نباید عصبانی شوید و برخورد نامناسبی با آنها را داشته باشید.

بعضی از سالمندان خود ادراری دارند و یا نمی توانند به تنهایی استحمام کنند پس در این مورد ها باید غرور را کنار گذاشته و به وظایف خود در قبال آنها متواضعانه عمل کنید.

 • صبور بودن و حوصله داشتن: سن بالا سبب می شود تا قدرت صدا سالمندان پایین آمده و به آهستگی صحبت کنند و یا مدت زمان انجام کارهایشان بسیار طولانی شود، پس در این موارد پرستار ها باید صبور باشند و آنها را یاری نمایند، صحبت های آنها را تمام و کمال گوش دهند و یا صحبت های خود را چندین بار برای سالمند تکرار کنند تا سالمند متوجه شود. این صبر و تحمل برای خانواده سالمندان نیز باید رعایت شود.

وظایف پرستار سالمند

 • سلامت روحی و روانی سالمندان: یکسری از فعالیت ها و ورزش هایی هستند که پرستاران می توانند برای سلامت روحی سالمند آنها را انجام دهند ولی پرستاران این را باید بدانند که نباید این ورزش ها سنگین و سخت باشند که سالمند قادر به انجام آنها نباشد.
در صورت سالم بودن سالمند به طوری که بتواند پیاده روی انجام بدهد حتما او را برای پیاده روی برده. با سالمند شوخی های که مناسب حال و سن او باشد انجام بدهید. صحبت کنید و موسیقی های مناسب و مورد علاقه او را بگذارید.
 • رسیدگی به بهداشت سالمند و رعایت آن: از مهم ترین وظیفه یک پرستار رعایت بهداشت سالمندان توسط آنهاست. اگر سالمند برای حمام کردن و اجابت مزاج به کمک نیاز داشته باشد حتما او را یاری کنند و یا در هر مورد دیگری که مربوط به نظافت آنها شود که شامل کوتاهی ناخن، موها، شانه زدن موها، مسواک کردن دندان ها.
 • دانستن زمان و نحوه استفاده دارو ها: لیستی کامل از دارو ها باید در اختیار پرستار قرار بگیرد که داخل آن نحوه استفاده از دارو و زمان آنها نوشته شده است و پرستار باید دقت لازم و کافی را در دادن دارو ها به سالمند داشته باشد تا خطری را برای سالمند به وجود نیاورد.
 • رعایت و کنترل برنامه غذایی سالمند: سالمندان بر حسب سن شان باید رژیم غذایی خاصی را داشته باشند این در صورتی است که سالمند بیماری خاصی داشته باشد در غیر اینصورت باید بعضی از موارد را رعایت کنند تا دچار بیماری نشوند.

از میوه های تازه و سبزی ها در فصل های مختلف را استفاده نمایند و در طول روز حتما به مقدار کافی آشامیده شود. غذاهای چرب و شور و یا خیلی شیرین نباید مورد استفاده قرار بگیرد.

خدمات پرستاری پارسیان آوید

جهت سفارش خدمات پرستار بیمار، پرستار سالمند، پرستار کودک خود فقط کافیست  با ما تماس حاصل فرمایید پارسیان آوید همراه همیشگی شما.

 021-22697906 – 8 شماره تماس 

درباره پرستار بیمار

پرستار بیمار

درباره پرستار بیمار

کارشناسان ما بنا به تجربیات و دانشی که دارند نکته هایی را برای اشخاصی که نیاز به پرستار بیمار دارند قرار می دهند تا بتوانید بهترین پرستار را استخدام نمایند، پس ادامه مطلب را برای این دسته از افراد قرار می دهیم.

بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتی که خدا به انسان ها ارزانی داشته است سلامتی می باشد که در طول تاریخ انسان ها در تلاش برای نگه داری ان بوده و هستند.

ولی زمانی می رسد که بنا به دلایل مختلف و زیادی این نعمت از افراد گرفته می شود و در برخی موارد شخص را زمین گیر می کند که نیاز به رسیدگی توسط شخص ثانویه می باشد.

همه این را می دانند که بیماران را در بیمارستان بستری و مراقبت می کنند اما در مواردی ادامه فرآیند رسیدگی به بیمار و بهبود بهتر است در منزل بیمار صورت بگیرد و از او مراقبت صورت بگیرد.

این مراقبت ها از بیماران در منزل نیاز به شخص حرفه ای و دانش و مهارت در کنار وسایل مورد نیاز بسته به بیماری افراد نیاز دارد که تمامی این موارد را می توان از مراکز معتبر خدمات پرستاری درخواست نمود.

از لحاظ هزینه نیز برای خانواده ها نگهداری بیمار در منزل کمتر خواهد بود تا به بیمارستان.

در خدمات برای بیمار در منزل می توان روند بهبود بیمار و اطلاع از بیمار را در هر زمان و موقعیتی جویا شد.

 • اکنون برای بیمارمان می خواهیم پرستاری را استخدام کنیم تا نیاز های پزشکی و مراقبتی را بر ای او فراهم آورد چه کاری را باید انجام بدهیم؟
 • مرکز های تائید شده و پرستاران حرفه ای را از چگونه پیدا کنیم؟
 • آیا مراکزی هستند که خدمات پزشکی در منزل نظیر تزریق، پانسمان و … را انجام دهند؟
 • شرکت خدمات پرستاری وجود دارد که کلیه خدمات را برای بیماران ارائه بدهند؟

در صورت نیاز شما به این موارد ما شما را در یافتن بهترین این مراکز یاری می نماییم تا انتخاب خوبی را انجام بدهید.

چگونه تشخیص دهیم که به پرستار بیمار نیاز داریم؟

زمانی که بیمار را در منزل نگهداری می کنید خدمات پرستاری در منزل می تواند روند بهبودی عزیز تان را تسریع ببخشد، آن هم با کمک پرستاران خبره و تجربه بالا.

مزیت اول و مهم پرستار بیمار در منزل بودن آن در کنار بیمار و خانواده آنهاست که این همراهی سبب بالا رفتن روحیه بیمار می شود و تاثیر بالایی در روند درمانی او خواهد داشت چه جسمی و چه روحی.

خانواده های بیماران بنا به دلایل زیر پرستار بیمار و خدمات درمانی در منزل استفاده می کنند:

 • عمل جراحی کرده باشند و نیاز به مراقبت تخصصی داشته باشند.
 • سونداژ ادراری برای بیمار استفاده شود و برای تعویض نیاز به پرستار داشته باشند.
 • نیاز به تزریق عضلانی یا وریدی و برای انواع پانسمان
 • سالمندان بیماری که به خدمات شانه روزی نیاز دارند.

 

دلایل بالا فقط ایجاب نمی کند که پرستار استخدام شود خانواده ها برای خدمات دیگری مانند درمانی و توانبخشی بیمارانشان به کمک و یا مشاوره و راهنمایی نیاز داشته باشند و درخواست پرستار بدهند.

پارسیان آوید در قبال بیماران چه نوع خدماتی در منزل را ارائه می دهد؟

مرکز پارسیان آوید تشکیل شده از نیروهایی با تجربه و دارای مهارت و دانش تخصصی در این امر می باشد که خدماتی با کیفیت بالا را برای بانوان و آقایان ارائه می دهد.

داشتن پرستار در منزل نه تنها هزینه های درمانی تان را نسبت به بیمارستان کاهش می دهد بلکه شما مرتب در جریان روند درمانی و بهبودی بیمار تان هستید و نگرانی و استرسی در این موارد ندارید.

از جمله خدماتی که توسط خدمات پرستاری پارسیان آوید برای بیماران ارائه می گردد موارد زیر می باشد:

 • خدمات رسانی به بیمار های دیابتی
 • خدمات رسانی به بیمار در منازل
 • خدمات رسانی به بیماران پس از عمل های جراحی
 • رسیدگی به نظافت بیمار از جمله استحمام و …
 • سونداژ بیماران و کشیدن بخیه بیماران در منزل
 • انواع خدمات برای بیماران، سالمندان و افراد کم توانی که توانبخشی در منزل نیاز دارند
 • تزریقات وریدی و عضلانی و انواع پانسمان در منازل بیماران
 • همراه بودن بیمار (بودن بر بالین بیمار)

شرکت و مرکز خدمات پرستاری پارسیان آوید در این سال ها همیشه در تلاش است که برای بیماران و خانواده های آنها شرایطی را ایجاد نماید که سبب بهبود و بالا بردن کیفیت زندگی برای بیماران شود .

این کمک ها برای بیماران در منزل باعث می شود تا وضعیت روحی و جسمی آنها بسیار بهبود یابد و طول درمان بسیار کوتاه شود.

خدمات پرستاری پارسیان آوید

جهت سفارش خدمات پرستار بیمار، پرستار سالمند، پرستار کودک خود فقط کافیست  با ما تماس حاصل فرمایید پارسیان آوید همراه همیشگی شما.

 021-22697906 – 8 شماره تماس