بهترین کارکنان ، پرستاران و متخصصان برای درمان اثربخش

تهران فرمانیه
خیابان مهدی زاده پلاک 9

02122697906 – 8
02122698407

ساعات کاری
شنبه - جمعه: 23.59 - 00:00

خدمات پرستار بیمار پارسیان آوید

برای دریافت خدمات پرستار بیمار در منزل تنها با یک تماس می توانید درخواست خود را ثبت نمائید تا پارسیان آوید یاور و همراه شما عزیزان باشد.

درخواست پرستار

bimar

بیمار

ویژگی های پرستار بیمار

در صورت امکان انجام تزریقات

از جمله خدمات پارسیان آوید انجام تزریقاتی است که در منزل برای بیماران منعی ندارد و این امور توسط پرستاران با مدارک معتبر و مرتبط انجام می گیرد.

 

کنترل دقیق دما و نور محیط

برای تسریع در بهبودی بیمار از جمله موارد رعایت کردن دما و محیط مناسب برای بیماران می باشد که در صورت نیاز پرستاران پارسیان آوید این موارد را برای بیماران انجام می دهند .

 

دادن دارو در زمان تعیین شده

در صورت استفاده داروهایی خاص و در فواصل زمانی مشخص برای بیمار و یاد آوری آنها پرستاران بهترین گزینه می باشد که کاملا برنامه دارویی بیمار را کنترل می کنند.

 

مشاوره رایگان

02122697906 – 8
02122698407

درخواست پرستار

درباره پرستار بیمار

پرستار بیمار کیست؟

پرستار بیمار

پرستار بیمار

پرستار بیمار

در چه زمانی به یک پرستار بیمار نیاز خواهیم داشت؟

جواب این سوال را قطعا تمامی ما میدانیم، زمانی به پرستار احتیاج خواهیم داشت که بیماری در منزل داشته باشیم که وضعیت جسمانی او طالب یک پرستار باشد.

یا بیماری که از بیمارستان به تازگی ترخیص شده که احتیاج به فردی دارد که به صورت دائمی به طور موقت و یا دائمی از بیمار در تمامی موارد مراقبت و نگهداری نمائد.

فردی که این مسئولیت را بر عهده دارد قطعا باید آموزش های تخصصی و تجربه آکادمیک و لازم و کافی را داشته باشد.

از نکات ضروری که در استخدام پرستار بیمار باید مد نظرتان باشد این است که نمی توانیم از هر شخصی برای پرستاری از بیمارتان کمک بخواهیم و استخدام نمائیم به این علت که می تواند این شخص ناآگاه از سیستم پرستاری بیمار را با مشکلات جبران ناپذیری روبرو کند و خانواده را نیز درگیر این مشکلات نمائد.

این پرستار فردی می باشد که نگهداری و مراقبت تخصصی از فرد بیمار را بر عهده دارد و در هر زمان مکان او را همراهی می کند.

ممکن است که این پرستار برای پرستاری و مراقبت جسمی از بیمار که با امور پزشکی و درمانی شخص همراه است باشد و یا جنبه مراقبتی روحی و روانی را برای بیمارتان داشته باشد، که در هر صورت در این موارد پرستار استخدام شده باید تخصص های لازم و تجربیات کافی را داشته باشد.

علاوه بر تمامی این مواردی که گفته شد پرستار باید به طور مرتب و مستمر با پزشک بیمار در تماس باشد تا مورد اورژانسی برای بیمار به وجود نیاید و گزارشات حال بیمار را که به چه روندی پیش میرود پزشک اطلاع داشته باشد.

با خواندن ادامه مطلب می توانید تشخیص دهید که چه زمانی برای استخدام پرستار برای بیمارتان مناسب می باشد.

بیمار شدن انسان ها امری طبیعی است که می تواند برای هر شخصی در هر سن و سالی رخ دهد و برای هر یک از اعضا خانواده می تواند بروز کند و افراد را از هر لحاظی چه جسمی وو چه روحی درگیر کند و تحت تاثیر خود قرار دهد.

بنا به علل زیر برخی خانواده ها نمی توانند از بیمارشان که آنچنان که درخور انهاست مراقبت و نگهداری کنند:

پرستار بیمار

پرستار بیمار

بیشترین عللی که می تواند این مورد را به وجود بیاورد:

 • شاغل بودن تمامی اشخاص یک خانواده
 • مسافت طولانی خانه بیمارتان نسبت به شما
 • آگاهی نداشتن کافی از بیماری شخص بیمار و

این درست زمانی است که شما به فکر استخدام کردن نیروی متخصص برای نگهداری و رسیدگی به امور بیمارتان می شوید.

این پرستار می تواند فردی باشد که تمامی تجربیات و آموزش های لازم را به صورت آکادمیک و اصولی فرا گرفته و تمامی تخصصات لازم در این زمینه را دارد.

ولی این نکته را در نظر بگیرید که نیرو را تا حد ممکن مرتبط با بیماری بیمارتان  استخدام نمائید تا بیشترین کمک را بتواند به عزیزتان بکند.

همچنین نکته دیگری را که باید در نظر داشته باشید خصوصیت های اخلاقی و رفتار پرستار می باشد به این علت که شغل پرستاران به نحوی است که باید از صبوری بالا و تحمل کردن رنج بالا برخوردار باشند تا در برابر بیمار بتوانند به خوبی خود را کنترل نمایند.

پرستاری حرفه ای است برای سازماندهی به خدمات ارائه شده مراقبت های پرستاری و پزشکی و بهداشتی برای رفع مشکلات بوجود آمده برای افرادی که به خدمات پرستاران نیاز دارند.

به چه کسی پرستار بیمار می گویند؟

به افرادی که مسئولیت آنها رسیدگی و نگهداری از بیماران به صورت حرفه ای و یا حتی بیماران معمولی می باشد اطلاق می شود.

پس به اشخاصی پرستار بیمار در منزل گفته می شود که به عنوان پرستاران ثبت شده و دارای مجوز می باشند، این افراد به فراهم شدن آسایش بیماران کمک خواهند کرد و از رفتن آنها و طولانی تر شدن بستری در بیمارستان جلوگیری می کنند.

برخی ویژگی ها هستند که در تمامی پرستاران باید وجود داشته باشد و آن خصوصیات را باید تقویت کنند تا حرفه ای تر به نظر بیایند.

این ویژگی ها از قبیل: اخلاق مناسب و در خور بیماران، صبر بالا، درک کردن منطقی بیماران، داشتن مهارت برقراری ارتباط با بیماران و همراهانشان و تمامی اینها برای تحمل فشارهای کاری است که این حرفه با آن درگیر می باشد و باید آرامششان را در هر موقعیتی مدیریت کنند.

در ضمن دلسوزی لازم و مهربانی بجا را با بیماران باید داشته باشند.

پرستاران در بیمارستان و چه در خانه مرتبا سلامتی افراد را ارزیابی می کنند ولی در خانه چون پرستار مختص به یک نفر عمل می کند،

تعداد دفعات بیشتر و کنترل بیشتری در رابطه با فشار بیمار دارد و هر گونه واکنش به داروها و ویتامین های مصرفی را مدیریت می کنند تا مشکلات احتمالی رخ ندهد.

به وجود آمدن هر گونه تغییر در وضعیت جسمانی بیمار چه تغییر مثبت  و چه منفی همان مواردی است که پرستار بیمار انها را بررسی می کند و گزارشات تغییرات را به پزشک معالج و خانواده بیمار اطلاع رسانی می کند.

همانطور که در قسمت های قبلی گفته شد با توجه به نیاز های مورد نیاز درمانی و بهداشتی بیماران بعضی از پرستارانی که شرایط احراز را دارا باشند درمان هایی از قبیل توانبخشی درمانی را با دستورات پزشک انجام می دهند.

فواید استخدام پرستار بیمار شبانه روزی

هنگامی که شما پرستار بیمار در منزل استخدام می کنید، بیمارتان علاوه بر اینکه از دریافت خدمات به صورت شبانه روزی را دریافت می کنند احساس امنیت و آرامش بیشتری را در کنار خانواده و خانواده خود دارند.همچنین خانواده بیمار در روند رسیدگی به بیمار خود هستند و فرآیند را از نزدیک رسیدگی می کنند.

بهترین گزینه در برابر خانواده هایی که بیمار دارند ، پرستار بیمار شبانه روزی در منزل است که امکان دارد که به دلایل متعددی وقت و زمان و شرایط رسیدگی به بیمار را ندارند.

یا از بیماری عزیز خود اطلاعات کافی ندارند.

در صورتی که پرستار بیمار به منزل شما آمد وظیفه او ثبت وضعیت جسمی بیمار به طور مرتب می باشد و همچنین گزارش دادن به خانواده بیمار و پزشکش می باشد.

سوالات متداول

دستمزد پرستار بیمار در مرکز شما چگونه است؟

هزینه استخدام یک پرستار با مدرک تحصیلی مختص به پرستاری با فردی با تحصیلات آکادمیک که وظیفه مراقبت را بر عهده دارد با هم فرق دارند. و این مبلغ بستگی به بیمار شما دارد.  بستگی به تایم کاری نرس یا مراقب دارد. در این باره شما می توانید جهت اطلاع دقیق با شماره 22697906 تماس حاصل فرمائید، کارشناسان بیمار، شما را در این زمینه راهنمایی و مشاوره می کند.

آیا مرکز شما برای بیمار مرد پرستار زن اعزام میکند؟

بله امکان این مورد بر اساس تقاضا و نوع بیماری وجود دارد.

آیا پرستار برای مراقبت از بیمار به صورت شبانه روزی دارید؟

بله امکان عقد قرارداد براساس شبانه روزی وجود دارد.

آیا پرستاری که اعزام میکنید توانایی جا به جا کردن بیمار سنگین وزن را دارد؟

بله. ما برای شما پرستار بیماری را اعزام میکنیم که هم توانایی جسمی برای این کار را داشته باشد و هم این که در این زمینه کار کرده و تجربه کاری داشته باشد.

پرستار بیمار شما سونداژ را برای آقایان انجام می دهد؟

خیر. سونداژ برای خانمها مشکلی نداره. ولی سونداژ برای آقایان به هیچ عنوان در منزل انجام نمی شود. به دلیل پروستات،  و احتمال پارگی مجاری ادراری و خونریزی در بیمار وجود دارد.

بیمار ما برای غذا و دارو یک لوله داخل معده اش وجود دارد. مرکز شما پرستار بیمار دارد که این کار را انجام دهد؟

بله. بیمار شما در واقع گاواژ می شود و ما برای شما پرستار بیماری را اعزام می کنیم که برای بیمار گاواژ را انجام دهد.

 

 
 

 

 

(16) دیدگاه

 1. تربتیان
  نوامبر 2, 2020

  برای امور پانسمان بیمارمان نیاز به پرستار و یا بهیار داریم تا در منزل این امور را انجام بدهیم، آیا پرستاری برای رسیدگی به این امور را دارید؟

  پاسخ
 2. ژوئن 21, 2020

  سلام
  بسیار ممنونم از پشتیبانی بسیار خوبتون و مشتری مداریتون.

  پاسخ
 3. ژوئن 16, 2020

  بیمارمان در ccu بیمارستان بوده و به دلیل بیماری کرونا به منزل انتقال دادیم ، پرستار متخصص برای نگهداری دارید؟

  پاسخ
 4. ژوئن 14, 2020

  گاواژ بیمار را تعویض می کنید؟

  پاسخ
 5. ژوئن 13, 2020

  تست ها و آزمایشات بیمار را در منزل انجام می دهید؟

  پاسخ
 6. ژوئن 10, 2020

  هزینه های پرستار متخصص با مراقب ساده بسیار متفاوت ست؟

  پاسخ
 7. ژوئن 8, 2020

  سلام
  بیمار ما جانباز شیمیائی می باشد و نیاز به پرستاتر تخصصی دارد ایا پرستار متخصص دارید؟

  پاسخ
  • سلام
   بله
   شما می توانید از طریق شماره های داده شده با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمائیهای لازمه را دریافت نمائید.
   22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 8. ژوئن 7, 2020

  بیمار قلبی ما نیاز به پرستار دارد از چه راهی اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • شما می توانید از طریق شماره های داده شده با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمائیهای لازمه را دریافت نمائید.
   22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.