بهترین کارکنان ، پرستاران و متخصصان برای درمان اثربخش

تهران فرمانیه
خیابان مهدی زاده پلاک 9

02122697906 – 8
02122698407

ساعات کاری
شنبه - جمعه: 23.59 - 00:00

خدمات پرستار کودک پارسیان آوید

برای دریافت خدمات پرستار کودک در منزل تنها با یک تماس می توانید درخواست خود را ثبت نمائید تا پارسیان آوید یاور و همراه شما عزیزان باشد.

درخواست پرستار

پرستار کودک

پرستار کودک

ویژگی های پرستار کودک

انتخاب موسسه و مراکز معتبر

اولین قدم برای استخدام پرستار کودک می تواند انتخاب یک مرکز و موسسه ای قانونی و ثبت شده باشد که دارای تمامی مجوز ها هستند. پس می توانید درخواست خود را با خیالی راحت در پارسیان آوید ثبت نمائید.

 

سن مناسب

برای استخدام پرستار کودک حتما رنج سنی پرستار را در بازه ی 28 تا 38 سال که بهترین رنج سنی برای پرستاران کودک می باشد انتخاب نمائید. به دلیل اینکه انرژی لازم و روحیه کافی برای نگهداری و مراقبت و انجام فعالیت با کودک داشته باشد.

 

رشته تحصیلی

تا جایی که امکان دارد پرستاران کودک را از بین کسانی که در این حوزه تحصیلات لازمه را دارند انتخاب نمائید تا هم بتواند از کودک مراقبت و هم جنبه آموزشی و تربیتی  کودک را بتواند رشد بدهد این در صورتی است که سن کودک سن آموزش داشته باشد.

مشاوره رایگان

02122697906 – 8
02122698407

درخواست پرستار

 

پرستار کودک

پرستار کودک

درباره پرستار کودک

پرستار کودک کیست؟

پرستار کودک

در روزگاری که ما در حال سپری کردن آن هستیم به دلیل مشغله های زیادی که داریم نمی توانیم به خوبی از دلبندانمان مراقبت کنیم مخصوصا اگر شاغل نیز باشیم.

و یا گاهی شرایط کاری و زندگی به گونه ای است که نمی توانیم به طور صحیح این مراقبت ها را انجام بدهیم. برای مراقبت از کودکتان در منزل می توانید از پرستاران در این حوزه کمک بخواهید تا در این امر شما را یاری کنند.

نگهداری از کودکان شرایط خاصی دارد و اهمیت بسیاری باید برای آن در زمینه رفتاری و چگونگی همراهی با کودک قائل شد که پرستار کودک با تجربه کافی و لازم در این حوزه را بداند و به آن عمل کنند، تا کودکان در شرایط مناسبی در خانه داشته باشند.

پرستار کودک علاوه بر اینکه از کودک نگهداری و مراقبت می کند، تاثیر بسزایی در رفتارهای کودک می تواند داشته باشد پس با رفتار و بازی های فکری مناسب که سبب رشد فکری کودک می شود او را در مسیر فکری صحیح به جلو ببرید و مانند یک مربی مهد با این تفاوت که در منزل هستید ادامه بدهید.

از جمله فاکتورهای مهم دیگر اختلاف سنی مناسب برای پرستار و کودک می باشد به این دلیل که تعیین کننده و مشخصه مهم در رابطه کودک با پرستار می باشد برای مثال پرستاران در سن بالا برای نوزادان بهتر است زیرا تجربه کافی را در خصوص نگهداری از کودک را دارند و پرستاران جوان تر برای کودکان بالای ده سال مناسب ترند زیرا در این سن کودکان دارای روحیه شاد و بازی گوش هستند و دوست دارند تا پرستاری با روحیات بالا از آنها مراقبت کنند.

پس در زمان استخدام باید دقت لازم و کافی را در زمان استخدام پرستار داشته باشید و تمامی سوالات مرتبط را از او پرس و جو کنید و از سابقه کاری او سوال کنید تا اطمینان لازم را کسب نمائید.

مهمترین سوالی که از پرستار باید پرسیده شود این است که آیا تجربه کافی و سابقه نگهداری از کودکان را در منزل دارید یا خیر؟

از برنامه های خود حتما برای پرستار گفته و از او در رابطه با روش ها و راه های نگهداری از کودکان بپرسید و مسئولیت هایش را برایش شفاف کنید.

با استخدام پرستار کودک دیگر نیاز به نگرانی در رابطه با لباس های شسته و اتو ننشده و یا اتاق های نامرتب و آماده سازی غذا نیستید و می توانید از آن پس بیشتر به دلبندتان  آموزش های مربوطه و گذراندن تایم بیشتری با خانواده را خواهید داشت.

حضور یک پرستار کودک در خانه می تواند از نگرانی های شما بسیار بکاهد.

پرستار کودک

پرستار کودک

به چه نحوی یک پرستار کودک مناسب انتخاب کنیم؟                                       

چند نکته مهم را بهتر است برای استخدام پرستار کودک را بدانید و فراموش نکنید، این نکته ها شما را در انتخاب بهتر پرستار که بیشترین کمک را به کودکتان کند می تواند کارساز باشد و بهترین گزینه را استخدام کنید و نتایج بهتری از فعالیت های او در قبال سرویسی که هزینه می کنید بدست بیاورید.

اولین اقدامی که باید برای استخدام پرستار کودک انجام بدهید اقدام به استخدام از طریق مراکز معتبر می باشد، امکان دارد که در برخی استثنا ها یک پرستار کودک خوب را به صورت شخصی استخدام کنید؛

ولی بهترین راه برای استخدام از طریق این مراکز می باشد به دلیل اینکه تمام موارد قانونی برای استخدام را انجام می دهند و با اطمینان کامل نیروها را اعزام می کنند.

یکی دیگر از موضوعاتی که باید بدانید این است که به دلیل سابقه کاری و تجربه و تمرکز کاری این موسسات روی این موضوع می توانند نیاز های شمار را صحیح تر بسنجند و با توجه به آن موارد پرستار مناسب را برای کودک شما معرفی نمایند.

همچنین در صورت بروز مشکلات احتمالی نظیر اخلاقی و … را راحت تر پیگیری کنند و نتیجه بهتری را بدست بیاورند.

 برای مثال می توانید در صورت نارضایتی از پرستاری که اکنون در منزل شما از کودکتان مراقبت می کند از موسسه بخواهید تا نیروی جایگزین را برای شما اعزام کند تا آزمایشی برای چند روز برایتان کار کند تا در صورت رضایت جابجایی صورت پذیرد.

پس تمامی این موارد حرفه ای می تواند احساس امنیت را برای شما ایجاد نماید و در این صورت دریافت خدمات حرفه ای تر می شود.

پس هیچ وقت کیفیت را فدای هزینه های کمتر ، پرستار های شخصی و مراکز متفرقه غیر قانونی نکنید.

از جمله موارد دیگر در زمان سنجش پرستار این است که شما شرایط کاری خود را با توانایی های پرستار تطابق دهید که آیا این پرستار مناسب حال شما می باشد یا خیر!

کودکی که بیمار می باشد با کودک سالم در برخی موارد متفاوت می باشد. از جمله موارد دیگر که در این انتخاب می تواند تاثیرگذار و دخیل شود سن کودک، جنسیت او و دیگر ویژگی های معمول در کودک.

پس این را بدانید که قبل از استخدام الزامی است که پرستار را حضوراً ملاقات کنید و مصاحبه اولیه ای با او داشته باشید و نکات و موضوع های مهم را با او در میان بگذارید و هماهنگی های لازمه را بعمل بیاورید.

این را نیز به یاد داشته باشید که به جز تجربه کاری و تخصص مورد نیاز پرستار، هر کودک نیز باید با ویژگی هایی که دارد با پرستار سازگار باشد که این امر با ارتباط گرفتن با پرستار در ملاقات حضوری و صحبت با او و شنیدن توضیحاتش میسر می باشد.

پرستار کودک و پرستار نوزاد چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

از بزرگترین مشکلات خانواده هایی که فرزند دارند و شاغل می باشند پیدا کردن پرستار بیمار می باشد.

نیاز بانوان به مراقبت های بعد از زایمان به طور حرفه ای می تواند دلایل زیادی داشته باشد.

برای ایجاد تجربه ای خوشایندتر برای مادران در این ایام می تواند همراهی یک متخصص پرستار نوزادی باشد که مادر را در نگهداری و مراقبت از نوزاد کمک می کند تا ایامی با استرس و اضطراب کمتر سپری کند.

اگر زایمان تان به صورت سزارین بوده است و برای شما افسردگی به همراه داشته است این را شنیده اید که پرستار نوزاد  و یا کودک می تواند کمکی برای بهبودی هرچه سریعتر شما شود.

برای خانواده هایی که چند فرزنده هستند و از خانواده های پر جمعیت محسوب می شوند،

بودن شخصی که بتواند در امور کودک کمک حال شما باشد می تواند بسیار مفید باشد مخصوصا اگر تخصص در این امر را نیز داشته باشد.

 این شخص متخصص می تواند پرستار کودک و یا پرستار نوزاد باشد.

شما از اشخاصی که تحت این عنوان ها شاغل هستند می توانید این انتظار را داشته باشید که تمامی امور مربوطه به کودک را انجام دهد.

احتمال دارد که شما به کمی استراحت و یا برای مدتی استراحت نیاز داشته باشید و مسئولیت هایی به وظایف قبلی شما افزوده شده پس برای امور نوزادتان می توانید از پرستار شبانه کمک بخواهید.

اگر قصد دارید که فردی از کودک شما نگهداری کند و در کار خود حرفه ای باشد بهترین گزینه مناسب پرستار کودک می باشد.

پرستار کودک

پرستار کودک

پرستار کودک کیست؟

این نام از شغل پرستار کودک برای سرپرست متخصص از نوزادان بیشتر استفاده می شود، ولی در برخی از موارد و مکان ها این عنوان برای متخصصان مراقب از کودک یا نوزاد نیز به کار برده می شود.

برخی از مراقبان کودک آموزش های لازم را گذرانده اند که به عنوان پرستار کودک شناخته می شوند و تمامی نیاز های مادر و کودک را حتی در موارد اضطراری همراهی و کمک می کند ولی مراقبان ساده کودک که نگهدار نیز نامیده می شوند،

امور جزئی کودک را انجام داده و نقش همراه را دارند ولی پرستار متخصص هم مادر را از لحاظ روحی و جسمی و هر اموری که مادر بخواهد بر می آید.

پرستاران اصولا با تولد نوزاد وارد منزل می شوند یعنی زمان ورود شان همزمان با هم خواهد بود ولی امکان دارد که مادر قبل از زایمانش برای کاهش استرس زایمان و همراهی در تمامی مکان ها و مراقبت از او شخصی را به استخدام خود در بیاورد.

پرستاران کودک و یا نوزاد متخصص مادران و خانواده ها را در چند هفته اول زندگی نوزادان به آنها کمک می کنند و یا اگر خانواده ها نیاز به ادامه همکاری داشته باشند این مدت می تواند تا سالیان متمادی ادامه داشته باشد.

اکثریت پرستاران کودک به طور شبانه روزی کار می کنند و عمده دلیل آن هم استراحت کردن کافی والدین می باشد و در این حین پرستار به تغذیه و نظافت و امور نوزادان و کودکان می پردازد.

برخی از پرستاران متخصص دارای مجوز می باشند یعنی آموزش آکادمیک را گذرانده اند و مدارک لازم را دارا می باشند و در مدیریت کودک، CPR، تغذیه، آموزش خواب، درمان و رسیدگی در موارد خاص پزشکی نوزادان دارای تخصص می باشند.

در زمان استخدام حتما نیازهای اساسی خود را در نظر بگیرید تا بهترین گزینه را استخدام نمائید چون این پرستار می تواند از قبل از تولد نوزاد با مادر همراه باشد و تا بعد از تولد با تخصص ها و کنترل های درمانی خود خانواده را راهنمایی نماید و از اقدامات لازمه آنها را آگاه کنید:

دلایل استخدام و ورود پرستاران کودک به منزل از سوی خانواده می تواند دلایل زیر باشد:

 • مادر اولین تجربه زایمانش باشد و استرس و نگرانی از مراقبت از نوزاد را داشته باشد.
 • پدر و مادر هر دو قصد ادامه تحصیل داشته باشند.
 • به سبب امراض مختلف، مادر نتواند از کودکش مراقبت لازم را داشته باشد.
 • هر دو والد شاغل باشند و زمان کافی برای مراقبت نداشته باشند.
 • و …

محیط کار یک پرستار کودک به چه صورتی می باشد؟

با توجه به تخصصی که پرستار دارد محیط کار نیز برای آنها متفاوت می باشد.

بعضی از پرستار ها فشار کاری بالایی را تحمل می کنند که باید تماما هوشیار باشند تا شرایط بیمار را مرتبا کنترل بکنند، در حالی که برخی دیگر از پرستاران فقط یک نگهداری ساده و امور روزمره روزانه را بر عهده دارند.

پرستاران در هر شرایط کاری که باشند باید مهمترین مسئله را که ارتباط با بیماران و دیگر کادر پزشکی می باشد را حفظ نمائید و مهارت کافی را داشته باشید و دلسوزی لازم را در کار برای بیماران داشته باشند تا این دوره از زندگی خود را به خوبی سپری کنند.

سوالات متداول

آیا برای مراقبت از نوزاد تازه متولد شده پرستار خاصی نیاز است؟

بله، تا یکماهگی برای مراقبت از نوزاد تجربه و سن پرستار اعزامی مهم می باشد.
. در این باره شما می توانید جهت اطلاع دقیق با شماره 22697906 تماس حاصل فرمائید، کارشناسان بیمار، شما را در این زمینه راهنمایی و مشاوره می کند.

من یک دوقلو دارم پرستاری را که تجربه نگهداری از دو قلو داشته باشد اعزام دارید؟

بله، نیروهای دوقلو کار باید حرفه ای و تجربه نگهداری دوقلو را داشته باشند.

من یه کودک ۲ ساله دارم میخوام پرستار اعزامی هم آموزشی و هم برای مراقبت باشد آیا تحصیلات لازمه را دارا می باشند، چه میزان، خود پرستار مادرند یا خیر؟

اگر تحصیلات مرتبط باشه فقط آموزش و مراقبت می کنند.<br>
واگر تحصیلات غیر مرتبط نگهداری و آموزش غیر حرفه ای با فلش کارت را دارند.

پرستاری را که تمام امور کودک مانند کلاس بردن کودک، پارک بردن و … و همچنین تهیه غذا او، بازی کردن با کودک را انجام دهد، اعزام دارید؟

بله، تمامی مواردی را که فرمودید پرستار اعزامی انجام داده، ولی بیرون بردن کودک با دستور مکتوب مادر یا پدر می باشد.

من شاغل هستم و امکان گذاشتن کودک در مهد را ندارم و همچنین فرزندم به سختی ارتباط برقرار می کند، چه کاری باید انجام دهم؟

نیروی اعزامی ما به علت تجربه بالا، نوع برخورد با کودک شما را خوب میداند ، فقط شما علائق بازی و ذائقه کودکتان را در اختیار ما می گذارید تا مطابق با آنها پیش بینی و تدابیر لازم برای ایجاد ارتباط را فراهم کنیم.

خدمات پرستاری پارسیان آوید

جهت سفارش خدمات پرستار سالمند خود فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمایید پارسیان آوید همراه همیشگی شما.

021-22697906-8

درخواست پرستار

(15) دیدگاه

 1. شیربخت
  نوامبر 2, 2020

  در شرایط فعلی بیماری کووید 19 پرستاران قبل از اعزام ازمایش های مربوطه را انجام می دهند؟

  پاسخ
 2. ژوئن 21, 2020

  سلام
  برای تمامی زحمات و اطلاعات خوبی که در اختیار ما قرارداده اید تشکر میکنم.

  پاسخ
 3. ژوئن 16, 2020

  پرستار برای مراقبت از چند قلو دارید من هم همراهی خواهم کرد؟

  پاسخ
 4. ژوئن 14, 2020

  شاغل می باشم و بسیار کودکم وابسته است پرستاری که بتواند او را نگه دارد اعزام دارید؟

  پاسخ
 5. ژوئن 13, 2020

  پرستار کودک با مدرک روانشناسی و یا دارای مدارک مربوط به کودک هم اعزام می کنید؟

  پاسخ
 6. ژوئن 10, 2020

  می خواهم کودکم حین مراقبت توسط پرستار آموزش هم ببیند آیا پرستاران شما این امور را هم پوشش می دهند؟

  پاسخ
 7. پرستار برای کودک هشت سال و پنج سال که هر دو را بتواند رسیدگی نماید اعزام دارید؟

  پاسخ
 8. ژوئن 7, 2020

  سلام
  برای نوزاد تازه متولد شده پرستار با تجربه اعزام دارید؟

  پاسخ
  • درود
   بله
   شما می توانید از طریق شماره های داده شده با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمائیهای لازمه را دریافت نمائید.
   22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.